Kies een ander team :
Salland MA1

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Claudia Verbaas Email
Coach Pauline Hoogwater Email
Trainer Bart Schaftenaar Email
Trainer Esmee Bosscher-logtenberg Email

Nog 3 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
9 mei 11058 O.H.C. Bully MA4
55
15:35 17:15 uit route
16 mei 11070 DHV MA2
09:00 09:45 thuis Het Hintzenveld
6 jun 11096 Apeldoorn MA1
45
uit route
1 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn MA1 6 14 4 2 0 20 8 0
2 Salland MA1 6 13 4 1 1 20 7 0
3 Zwolle MA3 6 13 4 1 1 16 8 0
4 Twente MA3 6 8 2 2 2 12 17 0
5 Epe MA1 6 7 2 1 3 11 12 0
6 Bully MA4 6 5 1 2 3 3 13 0
7 Goor MA2 6 4 1 1 4 6 12 0
8 Deventer MA2 6 2 0 2 4 6 17 0

Uitslagenmatrix
  Apeldoorn MA1Deventer MA2Epe MA1Goor MA2Twente MA3Salland MA1Bully MA4Zwolle MA3
Apeldoorn MA1   4-1 6-3 5-1
Deventer MA2   2-2 0-4 1-3
Epe MA1 3-1   2-0 1-2
Goor MA2 0-2   1-4 1-0
Twente MA3 1-1 1-1 3-2   5-0
Salland MA1 2-1 8-1   1-1
Bully MA4 0-0 1-0  
Zwolle MA3 3-3 3-1 5-1  

Uitslagen
ZATERDAG 2 NOVEMBER 2019
.. Twente MA3 Epe MA1 1-1 Definitief
.. Zwolle MA3 Bully MA4 5-1 Definitief
.. Goor MA2 Salland MA1 1-4 Definitief
.. Apeldoorn MA1 Deventer MA2 4-1 Definitief
ZATERDAG 9 NOVEMBER 2019
.. Bully MA4 Apeldoorn MA1 0-0 Definitief
.. Salland MA1 Twente MA3 8-1 Definitief
.. Deventer MA2 Goor MA2 2-2 Definitief
.. Epe MA1 Zwolle MA3 1-2 Definitief
ZATERDAG 16 NOVEMBER 2019
.. Epe MA1 Bully MA4 2-0 Definitief
.. Goor MA2 Apeldoorn MA1 0-2 Definitief
.. Twente MA3 Deventer MA2 1-1 Definitief
.. Zwolle MA3 Salland MA1 3-1 Definitief
ZATERDAG 23 NOVEMBER 2019
.. Deventer MA2 Zwolle MA3 1-3 Definitief
.. Salland MA1 Epe MA1 2-1 Definitief
.. Bully MA4 Goor MA2 1-0 Definitief
.. Apeldoorn MA1 Twente MA3 5-1 Definitief
ZATERDAG 30 NOVEMBER 2019
.. Twente MA3 Goor MA2 3-2 Definitief
.. Salland MA1 Bully MA4 1-1 Definitief
.. Zwolle MA3 Apeldoorn MA1 3-3 Definitief
ZATERDAG 29 FEBRUARI 2020
.. Epe MA1 Deventer MA2 3-1 Definitief
ZATERDAG 7 MAART 2020
.. Twente MA3 Bully MA4 5-0 Definitief
.. Goor MA2 Zwolle MA3 1-0 Definitief
.. Apeldoorn MA1 Epe MA1 6-3 Definitief
.. Deventer MA2 Salland MA1 0-4 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 9 MEI 2020
  Apeldoorn MA1 Zwolle MA3 Sportpark Orderbos
  Bully MA4 Salland MA1 17:15 Sportpark Sportlaan
  Deventer MA2 Epe MA1 Sportpark 'De Achterhoek'
  Goor MA2 Twente MA3 15:20 Sportp. Rubensstraat
ZATERDAG 16 MEI 2020
  Bully MA4 Twente MA3 17:40 Sportpark Sportlaan
  Epe MA1 Apeldoorn MA1 Sportp. 'de Wachtelenberg'
  Salland MA1 Deventer MA2 9:45 Sportp. 'Ramele'
  Zwolle MA3 Goor MA2 Sportpark Het Hoge Laar
ZATERDAG 6 JUNI 2020
  Apeldoorn MA1 Salland MA1 Sportpark Orderbos
  Deventer MA2 Bully MA4 Sportpark 'De Achterhoek'
  Goor MA2 Epe MA1 15:20 Sportp. Rubensstraat
  Twente MA3 Zwolle MA3 Sportpark Slangenbeek

Snelkeuze
Sponsoren
Ledenvoordeel
Twitter


Uitslagen