Kies een ander team :
Salland JD1

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Jesse Rebers Email
Coach Mathilde Weening Email
Manager Cindy Huisken Email
Trainer Sam Koopman Email

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
9 mrt 15540 Lochemse Hockey Club JD1
40
11:05 12:15 uit route
16 mrt 15602 EHV Enschede JD2
thuis
23 mrt 15642 Apeldoorn JD3
45
10:30 11:45 uit route
30 mrt 15650 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina JD2
55
10:20 11:45 uit route
6 apr 15713 HHC Haackey JD1
thuis
13 apr 15750 Lochemse Hockey Club JD1
thuis
11 mei 15783 EHV Enschede JD2
60
08:45 10:15 uit route
18 mei 15824 Apeldoorn JD3
thuis
25 mei 15861 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina JD2
thuis
1 jun 15894 HHC Haackey JD1
55
08:35 10:00 uit route
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn JD3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 EHV JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Haackey JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Lochem JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 PW JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Salland JD1 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Apeldoorn JD3Lochem JD1PW JD2Salland JD1EHV JD2Haackey JD1
Apeldoorn JD3  
Lochem JD1  
PW JD2  
Salland JD1  
EHV JD2  
Haackey JD1  


Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 9 MAART 2019
  EHV JD2 Haackey JD1 9:00 Wesselerbrink-Noord
  Lochem JD1 Salland JD1 12:15 Lochem
  PW JD2 Apeldoorn JD3 13:15 Erve 'Het Slagman'
ZATERDAG 16 MAART 2019
  Apeldoorn JD3 Lochem JD1 10:15 Sportpark Orderbos
  Haackey JD1 PW JD2 10:30 Groot-Scholtenhagen
  Salland JD1 EHV JD2 Sportp. 'Ramele'
ZATERDAG 23 MAART 2019
  Apeldoorn JD3 Salland JD1 11:45 Sportpark Orderbos
  Lochem JD1 Haackey JD1 10:15 Lochem
  PW JD2 EHV JD2 9:00 Erve 'Het Slagman'
ZATERDAG 30 MAART 2019
  EHV JD2 Lochem JD1 9:00 Wesselerbrink-Noord
  Haackey JD1 Apeldoorn JD3 10:45 Groot-Scholtenhagen
  PW JD2 Salland JD1 11:45 Erve 'Het Slagman'
ZATERDAG 6 APRIL 2019
  Apeldoorn JD3 EHV JD2 Sportpark Orderbos
  Lochem JD1 PW JD2 10:15 Lochem
  Salland JD1 Haackey JD1 Sportp. 'Ramele'
ZATERDAG 13 APRIL 2019
  Apeldoorn JD3 PW JD2 Sportpark Orderbos
  Haackey JD1 EHV JD2 12:45 Groot-Scholtenhagen
  Salland JD1 Lochem JD1 Sportp. 'Ramele'
ZATERDAG 11 MEI 2019
  EHV JD2 Salland JD1 10:15 Wesselerbrink-Noord
  Lochem JD1 Apeldoorn JD3 12:30 Lochem
  PW JD2 Haackey JD1 17:45 Erve 'Het Slagman'
ZATERDAG 18 MEI 2019
  EHV JD2 PW JD2 10:15 Wesselerbrink-Noord
  Haackey JD1 Lochem JD1 10:45 Groot-Scholtenhagen
  Salland JD1 Apeldoorn JD3 Sportp. 'Ramele'
ZATERDAG 25 MEI 2019
  Apeldoorn JD3 Haackey JD1 Sportpark Orderbos
  Lochem JD1 EHV JD2 11:00 Lochem
  Salland JD1 PW JD2 Sportp. 'Ramele'
ZATERDAG 1 JUNI 2019
  EHV JD2 Apeldoorn JD3 14:45 Wesselerbrink-Noord
  Haackey JD1 Salland JD1 10:00 Groot-Scholtenhagen
  PW JD2 Lochem JD1 13:15 Erve 'Het Slagman'

Snelkeuze
Sponsoren
Ledenvoordeel
Twitter


Uitslagen