Kies een ander team :
Salland MC1 Zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Keeper Phileine van de Klok Email
Coach Caroline Bakker Email
Coach Helen Lammertink Email
Trainer Britt Aa Email

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
16 dec 12429 Hattemse M.H.C. MC2
45
14:25 15:40 uit Matenpark
  Matenpark
Heemradenlaan 130
7329BZ APELDOORN
hal: veld 1
 
16 dec 12867 HC Ares MC8
45
16:05 17:20 uit Matenpark
  Matenpark
Heemradenlaan 130
7329BZ APELDOORN
hal: veld 1
 
7 jan 8845 Apeldoorn MC7
0
10:10 10:40 thuis De Reeve
  De Reeve
Horstsingel 1
8261DB KAMPEN
hal: veld 1
 
7 jan 8538 HC Kampen MC3
0
08:30 09:00 uit De Reeve
  De Reeve
Horstsingel 1
8261DB KAMPEN
hal: veld 1
 
14 jan 11787 Apeldoorn MC7
35
08:45 09:50 uit De Marke
  De Marke
Daendelsweg 2
8051DX HATTEM
hal: veld 1
 
14 jan 11325 GZG Hardenberg MC3
35
10:25 11:30 thuis De Marke
  De Marke
Daendelsweg 2
8051DX HATTEM
hal: veld 1
 
11 feb 9775 HC Ares MC8
0
17:40 18:10 thuis Tijenraan
  Tijenraan
Zwolsestraat 68a
8101AE RAALTE
hal: Veld 1
 
11 feb 9620 HC Kampen MC3
0
13:30 14:00 thuis Tijenraan
  Tijenraan
Zwolsestraat 68a
8101AE RAALTE
hal: Veld 1
 
18 feb 10860 GZG Hardenberg MC3
40
12:50 14:00 uit De Beek
  De Beek
Hondsdraf 38
7772LZ HARDENBERG
hal: 1
 
18 feb 10705 Hattemse M.H.C. MC2
40
14:30 15:40 thuis De Beek
  De Beek
Hondsdraf 38
7772LZ HARDENBERG
hal: 1
 
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn MC7 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares MC8 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hardenberg MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hattem MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kampen MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Salland MC1 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Hattem MC2Kampen MC3Salland MC1Hardenberg MC3Apeldoorn MC7Ares MC8
Hattem MC2  
Kampen MC3  
Salland MC1  
Hardenberg MC3  
Apeldoorn MC7  
Ares MC8  


Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 16 DECEMBER 2017
  Apeldoorn MC7 Kampen MC3 18:10 Matenpark
  Apeldoorn MC7 Hattem MC2 14:00 Matenpark
  Ares MC8 Salland MC1 17:20 Matenpark
  Ares MC8 Hardenberg MC3 14:50 Matenpark
  Hardenberg MC3 Kampen MC3 16:30 Matenpark
  Hattem MC2 Salland MC1 15:40 Matenpark
ZONDAG 7 JANUARI 2018
  Hardenberg MC3 Apeldoorn MC7 12:20 De Reeve
  Hardenberg MC3 Ares MC8 9:50 De Reeve
  Hattem MC2 Ares MC8 11:30 De Reeve
  Kampen MC3 Salland MC1 9:00 De Reeve
  Kampen MC3 Hattem MC2 13:10 De Reeve
  Salland MC1 Apeldoorn MC7 10:40 De Reeve
ZONDAG 14 JANUARI 2018
  Apeldoorn MC7 Salland MC1 9:50 De Marke
  Apeldoorn MC7 Ares MC8 12:20 De Marke
  Ares MC8 Kampen MC3 10:40 De Marke
  Hattem MC2 Hardenberg MC3 13:10 De Marke
  Hattem MC2 Kampen MC3 9:00 De Marke
  Salland MC1 Hardenberg MC3 11:30 De Marke
ZONDAG 11 FEBRUARI 2018
  Apeldoorn MC7 Hardenberg MC3 17:20 Tijenraan
  Ares MC8 Hattem MC2 16:30 Tijenraan
  Hardenberg MC3 Hattem MC2 14:50 Tijenraan
  Kampen MC3 Apeldoorn MC7 15:40 Tijenraan
  Salland MC1 Ares MC8 18:10 Tijenraan
  Salland MC1 Kampen MC3 14:00 Tijenraan
ZONDAG 18 FEBRUARI 2018
  Ares MC8 Apeldoorn MC7 14:50 De Beek
  Hardenberg MC3 Salland MC1 14:00 De Beek
  Hattem MC2 Apeldoorn MC7 17:20 De Beek
  Kampen MC3 Ares MC8 16:30 De Beek
  Kampen MC3 Hardenberg MC3 18:10 De Beek
  Salland MC1 Hattem MC2 15:40 De Beek

Snelkeuze
Sponsoren
Ledenvoordeel
Twitter


Uitslagen