Kies een ander team :
Salland JD1 Zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Keeper Sven Hoogeboom Email
Coach Bas Roescher Email
Coach Jolanda Knopert Email
Trainer Mathilde Weening Email

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
14 jan 11712 Flevoland JD2
40
08:40 09:50 uit De Beek
  De Beek
Hondsdraf 38
7772LZ HARDENBERG
hal: 1
 
14 jan 11248 Steenwijk JD1
40
10:20 11:30 thuis De Beek
  De Beek
Hondsdraf 38
7772LZ HARDENBERG
hal: 1
 
21 jan 10785 Steenwijk JD1
45
07:45 09:00 uit De Waterwyck
  De Waterwyck
Gagelsweg 25
8331CM STEENWIJK
hal: 1
 
21 jan 10628 GZG Hardenberg JD1
45
09:25 10:40 thuis De Waterwyck
  De Waterwyck
Gagelsweg 25
8331CM STEENWIJK
hal: 1
 
4 feb 8458 DHV JD3
30
08:00 09:00 uit Sporthal de Kroon
  Sporthal de Kroon
Koningin Wilhelminalaan 11
7415KP DEVENTER
hal: Veld 1
 
4 feb 8768 Flevoland JD2
30
09:40 10:40 thuis Sporthal de Kroon
  Sporthal de Kroon
Koningin Wilhelminalaan 11
7415KP DEVENTER
hal: Veld 1
 
11 feb 9698 HC Zwolle JD5
0
12:40 13:10 thuis Tijenraan
  Tijenraan
Zwolsestraat 68a
8101AE RAALTE
hal: Veld 1
 
11 feb 9543 DHV JD3
0
08:30 09:00 thuis Tijenraan
  Tijenraan
Zwolsestraat 68a
8101AE RAALTE
hal: Veld 1
 
18 feb 12796 HC Zwolle JD5
60
10:50 12:20 uit 't Dok
  't Dok
Educalaan 3
8251GC DRONTEN
hal: veld 1
 
18 feb 12333 GZG Hardenberg JD1
60
09:10 10:40 uit 't Dok
  't Dok
Educalaan 3
8251GC DRONTEN
hal: veld 1
 
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Deventer JD3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Flevoland JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hardenberg JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Salland JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Steenwijk JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwolle JD5 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Steenwijk JD1Salland JD1Hardenberg JD1Flevoland JD2Deventer JD3Zwolle JD5
Steenwijk JD1  
Salland JD1  
Hardenberg JD1  
Flevoland JD2  
Deventer JD3  
Zwolle JD5  


Wedstrijdschema poule
ZONDAG 14 JANUARI 2018
  Flevoland JD2 Salland JD1 9:50 De Beek
  Flevoland JD2 Zwolle JD5 12:20 De Beek
  Hardenberg JD1 Deventer JD3 9:00 De Beek
  Hardenberg JD1 Steenwijk JD1 13:10 De Beek
  Salland JD1 Steenwijk JD1 11:30 De Beek
  Zwolle JD5 Deventer JD3 10:40 De Beek
ZONDAG 21 JANUARI 2018
  Deventer JD3 Zwolle JD5 11:30 De Waterwyck
  Deventer JD3 Steenwijk JD1 13:10 De Waterwyck
  Hardenberg JD1 Flevoland JD2 12:20 De Waterwyck
  Salland JD1 Hardenberg JD1 10:40 De Waterwyck
  Steenwijk JD1 Salland JD1 9:00 De Waterwyck
  Zwolle JD5 Flevoland JD2 9:50 De Waterwyck
ZONDAG 4 FEBRUARI 2018
  Deventer JD3 Hardenberg JD1 13:10 Sporthal de Kroon
  Deventer JD3 Salland JD1 9:00 Sporthal de Kroon
  Hardenberg JD1 Zwolle JD5 11:30 Sporthal de Kroon
  Salland JD1 Flevoland JD2 10:40 Sporthal de Kroon
  Steenwijk JD1 Zwolle JD5 9:50 Sporthal de Kroon
  Steenwijk JD1 Flevoland JD2 12:20 Sporthal de Kroon
ZONDAG 11 FEBRUARI 2018
  Deventer JD3 Flevoland JD2 10:40 Tijenraan
  Flevoland JD2 Steenwijk JD1 12:20 Tijenraan
  Salland JD1 Zwolle JD5 13:10 Tijenraan
  Salland JD1 Deventer JD3 9:00 Tijenraan
  Steenwijk JD1 Hardenberg JD1 9:50 Tijenraan
  Zwolle JD5 Hardenberg JD1 11:30 Tijenraan
ZONDAG 18 FEBRUARI 2018
  Flevoland JD2 Deventer JD3 13:10 't Dok
  Flevoland JD2 Hardenberg JD1 9:00 't Dok
  Hardenberg JD1 Salland JD1 10:40 't Dok
  Steenwijk JD1 Deventer JD3 11:30 't Dok
  Zwolle JD5 Steenwijk JD1 9:50 't Dok
  Zwolle JD5 Salland JD1 12:20 't Dok

Snelkeuze
Sponsoren
Ledenvoordeel
Twitter


Uitslagen