Kies een ander team :
Salland JA1

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Stijn van den Broek Email
Trainer Heino Logtenberg Email
Coach Edwin Kanters Email
Trainer Jorrit Groenewold Email
Coach Wiebe den Boer Email
Coach Jeroen Arends Email

Nog 5 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
21 apr 11447 Doetinchemse Hockey Club JA2
70
12:20 14:00 uit route
12 mei 11491 Westerduiven JA1
14:15 14:45 thuis veld 1
26 mei 11505 De Meeuwen JA1
13:30 14:00 thuis veld 1
2 jun 11534 Apeldoorn JA3
45
13:30 14:45 uit route
9 jun 11568 MHC Dalfsen JA1
13:30 14:00 thuis veld 1
3 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Epe JA1 9 25 8 1 0 40 6 0
2 Westerduiven JA1 9 20 6 2 1 31 19 0
3 Oosterbeek JA2 9 19 6 1 2 41 16 0
4 Meeuwen JA1 10 15 5 0 5 36 36 0
5 Doetinchem JA2 10 11 3 2 5 35 36 0
6 Dalfsen JA1 9 8 2 2 5 17 36 0
7 Salland JA1 9 4 1 1 7 14 45 0
8 Apeldoorn JA3 9 3 0 3 6 16 36 0

Uitslagenmatrix
  Meeuwen JA1Oosterbeek JA2Salland JA1Westerduiven JA1Epe JA1Doetinchem JA2Dalfsen JA1Apeldoorn JA3
Meeuwen JA1   0-6 2-5 2-4 1-2 8-6 7-1
Oosterbeek JA2   5-4 1-1 1-3 7-2
Salland JA1 0-7   1-2 0-5 2-2
Westerduiven JA1 3-2 7-2   3-2 2-1
Epe JA1 5-1 9-0 3-1   5-1 6-0
Doetinchem JA2 2-5 3-4 3-3   5-2
Dalfsen JA1 3-6 0-8 6-0 2-2   2-1
Apeldoorn JA3 2-4 2-6 0-7 5-5 1-1  

Uitslagen
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2017
.. Meeuwen JA1 Dalfsen JA1 7-1 Definitief
.. Salland JA1 Epe JA1 1-2 Definitief
.. Doetinchem JA2 Oosterbeek JA2 3-4 Definitief
.. Apeldoorn JA3 Westerduiven JA1 2-6 Definitief
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2017
.. Oosterbeek JA2 Salland JA1 5-4 Definitief
.. Epe JA1 Meeuwen JA1 5-1 Definitief
.. Dalfsen JA1 Apeldoorn JA3 2-1 Definitief
.. Westerduiven JA1 Doetinchem JA2 3-2 Definitief
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2017
.. Dalfsen JA1 Westerduiven JA1 2-2 Definitief
.. Apeldoorn JA3 Epe JA1 0-7 Definitief
.. Meeuwen JA1 Oosterbeek JA2 0-6 Definitief
.. Salland JA1 Doetinchem JA2 0-5 Definitief
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2017
.. Epe JA1 Dalfsen JA1 6-0 Definitief
.. Doetinchem JA2 Meeuwen JA1 2-5 Definitief
.. Westerduiven JA1 Salland JA1 7-2 Definitief
.. Oosterbeek JA2 Apeldoorn JA3 7-2 Definitief
ZATERDAG 10 MAART 2018
.. Meeuwen JA1 Salland JA1 2-5 Definitief
.. Apeldoorn JA3 Doetinchem JA2 5-5 Definitief
.. Epe JA1 Westerduiven JA1 3-1 Definitief
.. Dalfsen JA1 Oosterbeek JA2 0-8 Definitief
ZATERDAG 24 MAART 2018
.. Westerduiven JA1 Oosterbeek JA2 3-2 Definitief
.. Dalfsen JA1 Salland JA1 6-0 Definitief
.. Epe JA1 Doetinchem JA2 5-1 Definitief
.. Apeldoorn JA3 Meeuwen JA1 2-4 Definitief
ZATERDAG 31 MAART 2018
.. Salland JA1 Apeldoorn JA3 2-2 Definitief
.. Doetinchem JA2 Dalfsen JA1 5-2 Definitief
.. Oosterbeek JA2 Epe JA1 1-1 Definitief
.. Meeuwen JA1 Westerduiven JA1 2-4 Definitief
ZATERDAG 7 APRIL 2018
.. Epe JA1 Salland JA1 9-0 Definitief
.. Dalfsen JA1 Meeuwen JA1 3-6 Definitief
.. Westerduiven JA1 Apeldoorn JA3 2-1 Definitief
.. Oosterbeek JA2 Doetinchem JA2 1-3 Definitief
ZATERDAG 14 APRIL 2018
.. Doetinchem JA2 Westerduiven JA1 3-3 Definitief
.. Salland JA1 Oosterbeek JA2 0-7 Definitief
.. Apeldoorn JA3 Dalfsen JA1 1-1 Definitief
.. Meeuwen JA1 Epe JA1 1-2 Definitief
WOENSDAG 18 APRIL 2018
.. Meeuwen JA1 Doetinchem JA2 8-6 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 21 APRIL 2018
  Doetinchem JA2 Salland JA1 14:00 Sportp. Zuid
  Epe JA1 Apeldoorn JA3 12:30 Sportp. 'de Wachtelenberg'
  Oosterbeek JA2 Meeuwen JA1 13:30 Sportpark 'De Bilderberg'
  Westerduiven JA1 Dalfsen JA1 15:00 Westsingel
ZATERDAG 12 MEI 2018
  Apeldoorn JA3 Oosterbeek JA2 17:45 Sportpark Orderbos
  Dalfsen JA1 Epe JA1 17:30 Sportp. Gerner Es
  Salland JA1 Westerduiven JA1 14:45 Sportp. 'Ramele'
ZATERDAG 26 MEI 2018
  Doetinchem JA2 Apeldoorn JA3 14:15 Sportp. Zuid
  Oosterbeek JA2 Dalfsen JA1 Sportpark 'De Bilderberg'
  Salland JA1 Meeuwen JA1 14:00 Sportp. 'Ramele'
  Westerduiven JA1 Epe JA1 Westsingel
ZATERDAG 2 JUNI 2018
  Apeldoorn JA3 Salland JA1 14:45 Sportpark Orderbos
  Dalfsen JA1 Doetinchem JA2 15:30 Sportp. Gerner Es
  Epe JA1 Oosterbeek JA2 14:45 Sportp. 'de Wachtelenberg'
  Westerduiven JA1 Meeuwen JA1 Westsingel
ZATERDAG 9 JUNI 2018
  Epe JA1 Doetinchem JA2 15:00 Sportp. 'de Wachtelenberg'
  Meeuwen JA1 Apeldoorn JA3 17:45 Sportpark ‘De Boskamp’
  Oosterbeek JA2 Westerduiven JA1 Sportpark 'De Bilderberg'
  Salland JA1 Dalfsen JA1 14:00 Sportp. 'Ramele'

Snelkeuze
Sponsoren
Ledenvoordeel
Twitter


Uitslagen
D1 MHC De Mezen D1 0-9