Trainingsschema
Dit schema loopt van 19-2-2018 t/m 20-4-2018
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 19:45 Salland JA1 Heino Logtenberg V1 - AB
18:30 - 19:45 Salland MC1 Esmee Bosscher-logtenberg V1 - CD
19:45 - 21:00 Salland MA1 Esmee Bosscher-logtenberg V1 - CD
19:45 - 21:00 Salland MB2 Bart Schaftenaar
Jorrit Groenewold
V1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:15 - 18:30 Salland JD1 Sam Koopman V1 - AB
17:15 - 18:30 Salland MD2 Julia van 't Ende
Britt Aa
V1 - CD
18:30 - 19:15 Keeperstraining Jan-Jurre Maakal V1 - CD MD1, JD1 en MC1
18:30 - 19:45 Salland MB1 Sam Koopman V1 - AB D1 traint mee met MB1
19:15 - 20:00 Keeperstraining Jan-Jurre Maakal V1 - CD MB2 en MB1
20:00 - 20:45 Keeperstraining Jan-Jurre Maakal V1 - CD D1, MA1 en JA1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Salland M6E2 Mirte Verbaas
Nienke van der Wateren
V1 - B
17:00 - 18:00 Salland MF1 Veerle Dogger V1 - C
17:00 - 18:00 Salland Mix F Cor Verbaas V1 - D
18:00 - 19:15 Salland J8E1 Jorrit Groenewold
Bram Kanters
V1 - B
18:00 - 19:15 Salland M8E1 Sterre Meijerink
Barbara Suurenbroek
V1 - A
18:00 - 19:15 Salland MD1 Bart Schaftenaar
Leon Lenting
V1 - CD
19:15 - 20:30 Salland JA1 Heino Logtenberg V1 - CD
19:15 - 20:30 Salland MB2 Jorrit Groenewold V1 - AB
20:30 - 21:45 Salland H1 V1 - AB
20:30 - 21:45 Salland Trim V1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:15 - 18:30 Salland MD2 Julia van 't Ende
Roos Hannink
V1 - CD Ouderbegeleiding!
18:30 - 19:45 Salland M8E2 Fleur Knopert
Lieke Bisschop
V1 - AB Ouderbegeleiding!
18:30 - 19:45 Salland MC1 Britt Aa V1 - CD Ouderbegeleiding!
19:45 - 21:00 Salland MA1 Koen van Hettema V1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Salland MD1 Jack Justus V1 - CD Hulptrainers: Fleur Knopert & Tara Wladasch
18:00 - 19:30 Salland JD1 Jack Justus V1 - CD Hulptrainers: Britt Aa
18:45 - 20:00 Salland MB1 Sam Koopman V1 - AB
20:00 - 21:15 Salland D1 Sam Koopman V1 - AB
20:00 - 21:15 Salland H1 V1 - CD
Snelkeuze
Sponsoren
Ledenvoordeel
Twitter


Uitslagen
JD1Z GZG Hardenberg JD1 12-0
JD1Z HC Zwolle JD5 11-2
MB1Z Apeldoorn MB3 2-3
MB1Z HC Zwolle MB11 7-2
MC1Z GZG Hardenberg MC3 5-0
MC1Z Hattemse M.H.C. MC2 2-0
MD1Z MHC Epe MD1 12-2
MD1Z HCHN MD2 13-0